Laminátové podlahy

Laminátová plovoucí podlahaLaminátové podlahy jsou současnou alternativou ke klasickým dřevěným podlahám. Při rozhodování nad typem povrchu hraje důležitou roli vysoká odolnost proti oděru, tlaku, teplotám a skvrnám, dále také zajímavý vzhled (široká škála dekorů dřeva a barevných odstínů), který vytváří atmosféru pokoje.Tmavé odstíny místnost zdánlivě zmenšují (ale zútulňují), světlejší odstíny jí dávají volnost a prostor.

Z velkého množství dekorů si můžeme dnes vybrat nejen různé typy dřevěných struktur dubu, buku, břízy, kaštanu, ořechu, javoru, třešně, jilmu, borovice, mahagonu a dalších, ale i struktury travertinu a přírodního kamene.

Pro laminátovou podlahu s dekorem deštného pralesa nemusí být pokácen jediný strom. Kdo se rozhodne pro laminát místo pravého dřeva, chrání tím nejen cenné zdroje, ale má zároveň i užitek. Špičkové laminátové podlahy firmy QUICK STEP, TARKETT , BALTERIO,MEISTER se často na první pohled nedají rozeznat od podlah z pravého dřeva, přitom jsou extrémně robustní a velmi odolné. Kupující mohou tak spojit vzhled dřevin jatoby a wenge s praktickými výhodami laminátových podlah.

 

 

 

Vzorník lamintátové plovoucí podlahy  QUICK STEP  –  www.everel.cz

http://www.meister-podlahy.cz/